Студия массажа Сергея Дробот

Масаж у Києві від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Масаж – його користь і шкода, дізнайтеся зараз.

Вперше масаж був застосований інтуїтивно внаслідок травми.
Люди розтирали болюче місце, і цим відновлювали кровообіг у пошкодженій ділянці тіла.

Коли масаж проводять правильно

Коли клієнт почувається комфортно, його відпускають болісні відчуття в тілі, він відчуває приємне тепло під час і після процедури і, звісно ж, отримує насолоду. А не відчуває почуття болю від масажу і надії, що він скоро завершиться. Також не варто проводити масаж занадто часто, тоді тіло звикає до маніпуляцій і ефекту ніякого не відбувається. Також при виконанні процедури не раціональною методикою може виникнути слабкість в організмі і відчуття розвиненості.

Коли є біль у спині

Біль у спині буває різної природи. І в разі захворювань хребта краще звернутися за консультацією до лікаря, а він, можливо, призначить правильну методику масажу. А простим приходом до масажиста можна вибрати неправильну методику і нашкодити організму.

Якщо переслідує стрес і втома

Клієнтам, які страждають на постійну втому, буде корисний масаж шийно-комірцевої зони, спини і стоп. Масаж має проводитися плавно, ніжно, більше використовувати погладжування, розтирання і розминання легкої інтенсивності. Буде корисним у цій ситуації фут-масаж, точковий масаж, масаж камінням, а особливо аюрведичний масаж, який проводиться за допомогою цілющих властивостей трав.

Коли слабкість в організмі

Простимулює організм загальний масаж усього тіла. Добре застосовувати з такою метою глибокі погладжування та інтенсивні розтирання. Добре підбадьорить масаж із застосуванням кубиків льоду і прийоми постукування і стирання.

Коли біль у ногах

Коли хворіють ноги, буде корисний фут-масаж. Техніка цього масажу складається з пози – потрібно сісти по-турецьки, і потім проводиться розтирання стопи з натисканнями на ступні пальцями рук. Потім відтягуйте кожен палець і зігніть стопу. Результат порадує, за правильного проведення, біль у нозі мине.

Читать также:  Розслаблювальний масаж

У разі головного болю

У разі головного болю буде корисний масаж шийно-комірцевої зони. Але також можна зробити кілька маніпуляцій, що поліпшить стан і прибере біль. Зробіть нахили голови, тільки не різкі. Рухами по колу розітріть зручну ділянку від центру до периферії. Потім розітріть потиличну ділянку, шию і плечі, закінчивши погладжуваннями обох рук

Коли масаж небезпечний?

Бувають моменти, за яких масаж небезпечний більше, ніж призначені ліки.
Запам’ятайте їх раз і назавжди:
– температура 38 і вище;
– дерматологічні захворювання, особливо ті, що супроводжуються висипаннями;
– новоутворення;
– захворювання пов’язані з кров’ю, від кровотечі до онкологічних захворювань крові;
– стани пов’язані з болями в животі, особливо гострими;
– будь-які запалення;
– гіпертонічна хвороба серця тяжкого ступеня та серцева недостатність.