Студия массажа Сергея Дробот

Масаж антицелюлітний від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Масаж антицелюлітний у Києві

Антицелюлітний масаж тіла є комплексним впливом на шкірну і підшкірно-жирову ділянку за допомогою спеціальних масажних технік. Завдяки подібній процедурі клітини жиру “розбиваються” і починають природним чином виводитися з організму. Найчастіше маніпуляції проводять у районі живота, стегон, сідниць, іноді на руках і спині. Перед тим як почати процес, майстри часто наносять на шкіру спеціальні засоби, що сприяють посиленню ефективності процедури. Антицелюлітний ручний масаж відгуки здебільшого є позитивними, проводити його слід за початкових стадій целюліту.

Коли і як робити антицелюлітний масаж?

Записуватися на вищеописану терапію слід у тому разі, коли помітний целюліт у найбільш проблематичних місцях. Якщо говорити про тривалість курсу, то він безпосередньо залежить від того, в якій стадії перебуває недуга. За легкого ступеня вистачить близько 15 сеансів. За сильної крім 15 основних потрібен додатковий курс.

Цей вид масажу потрібно проводити плавно, легко, уникати різких рухів. Спочатку вони є повільними, потім стають більш енергійними. Перед маніпуляціями м’язи необхідно повноцінно розігріти. Важливо, щоб руки при цьому перебували в теплоті й сухості. Під час проведення маніпуляцій фахівець наносить спеціальний крем або ефірні олії. Рухи мають бути круговими, прямолінійними, зиґзаґоподібними, спіралеподібними, здійснюватися від низу до верху у напрямку крові. Заборонено проводити антицелюлітний масаж у паховій ділянці, під пахвами, під колінними чашечками, біля зони лобка (внутрішній бік стегна).

Сеанс процедури складається з декількох стандартних прийомів. Йдеться про:

  • Погладжування пальцями по тілу. Завдяки цій техніці нормалізується кровотік у судинах. Робиться на початку і наприкінці сеансу.
  • Розтиранні. Відбувається зміщення і розтягування шкіри, водночас пальці мають щільно прилягати до тіла. За допомогою прийому підвищується тонус шкірного покриву, зменшується товщина жирового прошарку, виводиться рідина з організму, посилюється відтік лімфи і крові.
  • Натисканні для відтягування і відпускання дерми. Може бути поверхневим і глибоким. Дозволяє підвищувати тонус м’язів і шкірних покривів.
  • Поплескуванні. Проводяться різні за силою удари. Їх наносять стиснутими в кулак пальцями і ребрами долоньок. Рухи мають бути енергійними та швидкими.
  • Розминці. Має на увазі пощипування пальцями. Шкіру потрібно переміщати швидкими і ковзними рухами, щоб вона відтягувалася і стискалася.

Для чого робити масаж?

Апаратний масаж поряд з його ручним різновидом активує найважливіші антицелюлітні властивості організму. Так, відновлюється мікроциркуляція лімфи і крові, клітини збагачуються киснем, токсини стрімко виводяться з організму, активно розщеплюються жирові клітини, прискорюється обмін речовин.

Результат масажу – це зменшення тілесної ваги та об’єму, поліпшення фігури загалом. Моделювальні дії проходять курсом із 10-15 сеансів. Інтенсивність має становити хоча б раз на тиждень

Де зробити масаж і скільки він коштує?

Ціна на цей масаж обов’язково буде низькою в тому разі, якщо відвідати студію Сергія Дробота. Він є досвідченим і кваліфікованим фахівцем у своїй галузі, який прекрасно розбирається в масажних техніках і методиках. Перед тим як переходити безпосередньо до маніпуляцій, він зважає на стан здоров’я пацієнта і консультується з ним з тих чи інших питань.

Тепер ви знаєте, де зробити масаж максимально якісно і за доступною вартістю. У разі потреби телефонуйте за вказаними на сайті телефонами і консультуйтеся з фахівцем.

Записатися на масаж!
    Заполните форму и отправте заявку на запись
    Мы свяжемся с вами и подберем удобное для вас время