Студия массажа Сергея Дробот

Лімфодренажний масаж у Києві від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Лімфодренажний масаж

Масаж дренажний вважається унікальною технікою, що з’явилася не так давно. Цю процедуру створив французький лікар Паскаль Кош у середині 20 століття. Вона використовувалася для того, щоб знімати у пацієнтів післяопераційні набряки. У підсумку фахівець зрозумів, що обробка ліній лімфовідтоку дає змогу ліквідувати проблему набряків і покращує загальний стан клієнтів.

Масаж лімфодренажний дійсно можна назвати максимально безпечною і результативною, унікальною методикою, що впливає на лімфатичні вузли і безпосередньо лімфу в організмі. Необхідно розуміти, що лімфа – досить-таки важлива частина організму, що відповідає за здатність людини позбавлятися захворювань. З її допомогою транспортуються тілесні рідини на кшталт води, мінералів, амінокислот, продуктів обміну речовин.

Коли і як робити масаж лімфодренажний?

Лімфодренажний масаж тіла прекрасно виконує як лікувальні, так і косметологічні завдання. Так, пацієнт може:

 • Позбутися целюліту та надлишкового жиру.
 • Зменшити лицьові, ножні та ручні набряки.
 • Забути про синці та мішки під очима.
 • Позбутися в’ялої шкіри (особливо в області боків).
 • Поліпшити і скорегувати контури фігури.

Масаж лімфодренажний ручний зазвичай виконують професійні фахівці, але нічого складного в цьому виді терапії немає. Щоб правильно виконати процедуру, необхідно знати про основні правила її проведення:

 • Кожен рух має бути обережним і акуратним.
 • Тіло рекомендується змастити медом або ефірною олією. Ці інгредієнти сприяють виведенню токсинів із тканин.
 • Рухи на всіх ділянках є практично ідентичними (знизу вгору).
 • Перед початком процедури рекомендується розігріти оброблювану ділянку тіла. Для цього його м’яко погладжують уздовж лімфотоків.
 • Активна стадія передбачає вплив на тіло ребром руки в одному напрямку.
 • Коли процедура закінчиться, слід прийняти контрастний душ.

Для чого робити масаж дренажний?

Лімфодренажний масаж обличчя та інших частин тіла є чудовим засобом, що розслабляє і зміцнює організм. Навіть уже після першого сеансу пацієнт відчує легкість, набряклість зменшиться. Регулярні процедури дадуть змогу істотно знизити тілесну масу, позбавити головного болю і хронічної втоми. Ба більше, шкіра стає рівною, еластичною і здорового кольору. Відбувається поліпшення настрою, зміцнення імунітету, поліпшення обмінних процесів у тканинах, підвищення пружності шкірних покривів, коригування недоліків фігури.

Де можна замовити масаж лімфодренажний ручний?

У студії Сергія Дробот можна вигідно замовити лімфодренажний масаж живота та інших ділянок тіла за цілком адекватною вартістю. Тут пропонуються найрізноманітніші ефективні та сучасні послуги. Спеціаліст індивідуально підбере процедуру і техніку, за допомогою якої в найкоротші терміни гарантується бажаний результат.

Досвідчений майстер із високим рівнем кваліфікації проведе процедуру таким чином, що вже наступного дня пацієнт відчує позитивний ефект від неї. Крім усього іншого, клієнти можуть розраховувати на високоякісний і професійний сервіс.

Сьогодні в Києві – це найкраща пропозиція за адекватною вартістю. Досить часто у клієнтів виникають запитання, пов’язані з вищеописаною процедурою. Щоб не губитися в здогадках, можна особисто зателефонувати грамотному масажисту і детально проконсультуватися з ним, отримавши інформативні відповіді.

.

Записатися на масаж!
  Заполните форму и отправте заявку на запись
  Мы свяжемся с вами и подберем удобное для вас время