Студия массажа Сергея Дробот

Масаж спини в Києві від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Масаж спини

Професійний масаж спини відіграє надважливу роль для організму, адже, як відомо, спина являє собою певний щит для найрізноманітніших внутрішніх органів. Однак у сучасних реаліях багато хто стикається зі стресом, ведуть малорухливий спосіб життя, внаслідок чого розвиваються деструктивні процеси в спинних м’язових тканинах. Приміром, через статичну напругу і подальший застій у м’язах знижуються рухові функції верхніх кінцівок, викривляється хребетний стовп, погіршується кровопостачання, що провокує розвиток недуг: погіршується психо-емоційний стан і розвиваються хронічні захворювання.

Масаж спини лікувально-оздоровчий спрямований не тільки на те, щоб емоційно розвантажити пацієнта, а й поліпшити загальний фізіологічний стан організму. При цьому головна функція процедури полягає в терапії та профілактиці хребетних захворювань, різних видів остеохондрозу.

Коли і як робити масаж спини лікувальний?

Оздоровчий масаж спини рекомендується замовляти в разі:

 • Втоми і стомлюваності спини під час статичних навантажень (тривалого сидіння за комп’ютером і кермом).
 • Тривалому фізичному навантаженні.
 • Травмах спини, хребта.
 • Захворюваннях спини та хребта.
 • Порушеннях постави.
 • Стресі.
 • Поганий настрій.

Масаж спини передбачає необхідність плавного ковзання по шкірі, спочатку в ділянці попереку і потім біля хребта. Відбувається рівномірний тиск на масажовану ділянку тіла. При піднятті до шиї краще обігнути лопатку і повернутися назад з боків спини. Рекомендується повторити кілька разів.

Потім обидві долоні слід покласти на поперек, підняти кінчики пальців вгору. Необхідно переходити до швидких зустрічних рухів для розігріву м’язів, просуватися від сідниці до плеча. Особливу увагу варто приділити лопатці, а також ділянці між хребтом і лопаткою. У тому ж темпі потрібно повернутися у вихідне положення. Під час розтирання відбувається масажування шкіри та підлеглих тканин.

Наступний прийом процедури – розминка, що передбачає значний силовий вплив. Часто його виконують двома руками. Розслаблений м’яз захоплюється пензлем, відтягується і просувається вздовж, при цьому робляться обертальні рухи випрямленими пальцями долоні. Великий палець створює упор для інших. Починати розминку слід з області передпліччя. Розминка впливає на глибокі тканини.

Для чого робити оздоровчий масаж спини?

Як відомо, поверхня шкіри людини вкрита рецепторами. Кожен із них реагує на механічні впливи, що виконуються руками масажиста. Далі нервові імпульси передають інформацію в мозок, який здійснює регуляцію діяльності організму. За нормалізацію діяльності опорно-рухового апарату відповідає нервова та гуморальна системи.

Масаж спини і шиї істотно покращує системний і місцевий кровообіг, сприяє відновленню тканинної трофіки, лімфовідтоку, поліпшенню доступу поживних речовин до міжхребцевої ділянки. Клінічні прояви дії процедури спрямовані на зменшення больових відчуттів, усунення м’язової атрофії та контактних явищ, а також відновлення нервових волокон.

Щоб бажаного ефекту було досягнуто, тривалість сеансу потрібно підбирати в індивідуальному режимі, а процедури проводити щодня або через день.

Де можна замовити масаж спини Київ?

Масаж спини салон Сергія Дробот – це найкраще місце, де можна замовити вищеописану послугу. Тут гарантується індивідуальний підхід до клієнтів, а також позитивний ефект у найкоротші терміни. Процедура дає змогу позбуватися напруги та стресів, отримати заряд енергії та бути готовим до нових звершень. Крім усього іншого, відбувається зняття фізичної та м’язової напруги. Не варто забувати про регенерувальні процеси і підтягування шкіри.

У разі виникнення додаткових запитань рекомендується телефонувати за вказаними на сайті телефонами і консультуватися з фахівцем щодо масажних технік.

Записатися на масаж!
  Заповніть форму та надішліть заявку на запис
  Ми зв'яжемося з вами і підберемо зручний для вас час