Студия массажа Сергея Дробот

Розслаблювальний масаж у Києві від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Розслаблювальний масаж у Києві

Після важких і стресових робочих днів багато людей втомлюються настільки, що вже не можуть самостійно розслабитися. У такому стані не рекомендується перебувати занадто довго. Втома з часом накопичується, що виливається в стреси, депресії і навіть захворювання внутрішніх органів. Найпростішим і найефективнішим виходом у цьому разі стане релакс масаж.

Ця процедура зарекомендувала себе як найкращий спосіб зняття напруги, поліпшення настрою і позбавлення від втоми. Досить записатися до кваліфікованого фахівця, який професійно виконує всі техніки, і тоді можна буде розраховувати на позитивний результат і виправдані очікування.

Коли і як робити масаж, що розслабляє, чоловікові та жінці?

Розслаблювальний масаж показаний людям, які страждають від безсоння або депресії, відчуття втоми наприкінці робочого дня, сильних фізичних навантажень, малорухливого способу життя, стресу, фізичних травм і головного болю.

Протягом дня навантаження у представників сильної статі максимально припадає на зону спини, шиї та плечей – саме ці ділянки необхідно вкрай ретельно обробляти. Після того як фахівець укладе пацієнта на живіт, він почне розтирати поверхню шкіри біля боків і хребта акуратними рухами протягом 5 хвилин для поліпшення кровообігу. Далі він виконуватиме розслаблювальне розтирання ребрами долонь і рухатиметься по діагоналі спини між лопатками і хребтом. Відбудеться вплив на лівий бік, після чого на правий. Рекомендується використовувати великі пальці для опрацювання зони вздовж хребта від попереку до шиї.

Якщо розслаблювальний масаж спини виконується правильно, значить буде гарантовано позитивний результат. Незалежно від віку і статі пацієнта, необхідно дотримуватися певних правил, при дотриманні яких буде забезпечено релаксувальний ефект. Попередньо фахівцеві рекомендується подбати про свої руки – якщо вони будуть теплими, то вдасться швидше розігріти м’язи, завдяки додатковому зволоженню дитячим кремом або оливковою олією вдасться зробити рухи легкими та гладкими.

Між прийомами не можна робити перерви, для настання ефекту розслаблення процедура має бути безперервною. Важливо, щоб сеанс починався і закінчувався погладжуваннями. Слід пам’ятати про час сеансу – від 15 до 20 хвилин. Правильні рухи – від попереку до шиї.

Для чого робити релакс масаж?

Як уже говорилося раніше, масаж релакс голови та інших частин тіла комплексно впливає на організм. У результаті пацієнт відчує низку позитивних ефектів. Йдеться про:

 • Позбавлення від тривожних відчуттів.
 • Відновлення повноцінного сну.
 • Зменшенні негативного впливу стресових ситуацій.
 • Відновлення емоційного фону, поява почуття задоволення.
 • Заряді енергією, життєвим тонусом, підвищенні працездатності.
 • Притупленні больових відчуттів, оптимізації роботи життєво важливих органів.
 • Нормалізації гормонального фону у жінок.

На тлі всіх змін організм відновиться швидше, людина стане більш впевненою у своїх силах і досягне гармонії з навколишнім світом. Якщо грамотно виконати процедуру, з часом активізуються захисні механізми організму.

Де можна замовити розслаблювальний масаж Київ?

Замовляти розслаблювальний масаж Київ рекомендується в перевіреній часом студії Сергія Дробот. Тут гарантується індивідуальний підбір технік виконання і позитивний ефект у найкоротші терміни. Навіть один сеанс вищеописаної процедури дасть змогу забути про стреси та напругу, знайти потужний енергетичний заряд для новітніх звершень. Цей масаж рекомендується для того, щоб боротися з депресією і безсонням. Також він позбавляє від застудних захворювань і є прекрасним профілактичним засобом. Щоб отримати більш детальну інформацію про процедуру, рекомендується зв’язуватися особисто з майстром по

Записатися на масаж!
  Заполните форму и отправте заявку на запись
  Мы свяжемся с вами и подберем удобное для вас время