Студия массажа Сергея Дробот

Спортивний масаж у Києві від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Масаж Спортивний

Спорт масаж вважається повноцінним комплексним механічним впливом на нервову систему, зв’язки, сухожилля спортсмена. Така процедура сприяє зменшенню травматичності виконання стандартних вправ, розгону крові по судинах, зниженню різкого навантаження на серцево-судинну систему, поліпшенню спортивних показників у короткостроковому періоді, збільшенню пампінгу в тканинах м’язів. Що ж відрізняє цей різновид масажу від класичного? Взагалі, відмінності не є суттєвими. У випадку зі спортивними маніпуляціями лише глибше опрацьовують м’язові групи, щоб зробити їх більш витривалими і стійкими.

Коли і як робити масаж спортивний?

Робити спортивний масаж рекомендується перед тренуваннями і змаганнями, оскільки він значною мірою підвищує витривалість, збільшує працездатність, знімає втому і відновлює тонус після високих фізичних навантажень.

Ідеального результату буде досягнуто в разі поєднання високоінтенсивних базових тренувань зі щотижневим спортивним масажем, який має виконуватися протягом години. Краще планувати на вихідні максимально важкі тренування, а після них іти на масаж. Уже після першого сеансу буде помітним м’язове відновлення, зниження болю. Завдяки цим факторами вийде тренуватися в рази ефективніше і показувати гідні результати.

Сама методика виконання передбачає використання найрізноманітніших прийомів, які характерні і для класичного масажу. При цьому вони відрізняються більшою ритмікою та інтенсивністю. Важлива умова полягає у відсутності больових відчуттів під час масажування. Цей вид процедури передбачає наявність погладжувань, розтирань і вичавлювань. Нерідко використовують рухи з опором активного і пасивного характеру. Для забезпечення м’язового тонусу застосовуються розминочні рухи. Часто практикуються постукування і постукування, щоб надати збудливу дію на центрально-нервову систему, що широко застосовується в попередньому масажі.

Для чого робити спорт масаж?

Класичний масаж спортивний ділиться на кілька різновидів. Кожен із видів має свої позитивні ефекти на організм людини:

 • Мобілізаційний масаж. Спрямований на розігрів мускулатури перед тренуваннями та чемпіонату. Під час сеансу навантажуються не тільки м’язи, а також судини з органами дихання.
 • Відновлювальний спортивний масаж. Виконується після важких тренувань або виснажливих змагань. Його основне завдання – нормалізувати стан нервової системи, розслабити мускулатуру. Відновлювальний масаж найчастіше буває загальним, але часом обробляються окремі частини тіла. Йдеться про досить легку процедуру, яка не передбачає сильного впливу на мускулатуру.
 • Реабілітаційний. Він необхідний для тих спортсменів, які тривалий час перебували у відпустці і знову вирішили займатися улюбленим видом спорту. Організм уже забув про фізичні навантаження, тому він поступово має вводитися в потрібне русло. Якщо під час перерви людина пошкодилася, то така кінцівка потребуватиме особливої уваги масажиста.

Де можна купити спортивний масаж?

Спортивний масажист Сергій Дробот уже давно спеціалізується на вищеописаній процедурі й прекрасно знає, як швидко, якісно та безболісно відновити після того, як було отримано сильну травму або спостерігалися надмірні фізичні навантаження.

Салон масажу спортивного – це гарантія взаємодії з професійним, кваліфікованим і досвідченим фахівцем, який гарантовано збільшить працездатність для результативних тренувань і дасть змогу в найкоротший термін досягти необхідної форми, щоб знову повернутися до ладу. Якщо виникнуть додаткові запитання, можна особисто зв’язатися з масажистом і проконсультуватися з ним.

Записатися на масаж!
  Заполните форму и отправте заявку на запись
  Мы свяжемся с вами и подберем удобное для вас время
  Графік Роботи

  ПН: 10-00 до 21-00
  ВТ: 10-00 до 21-00
  СР: 10-00 до 21-00
  ЧТ: 10-00 до 21-00
  ПТ: 10-00 до 21-00
  ВС: 10-00 до 21-00

  Контакти
  Підписка і лайк 🙂