Студия массажа Сергея Дробот

Масаж Єгипетський у Києві від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Масаж Єгипетський

Єгипетський масаж вважається досить-таки унікальною і релаксуючою процедурою, що стимулює мозковий центр задоволення і викликає приємні емоційні відчуття. Фахівцям відомі найрізноманітніші релаксаційні техніки, але саме ця вважається найбільш чуттєвою.

За допомогою вищеописаної процедури відбувається відновлення обмінних процесів, поліпшення м’язового тонусу, шкіра стає еластичною і пружною, надається відчуття легкості у всіх точках тіла. Завдяки єгипетській методиці відбувається нормалізація обміну речовин в організмі, поліпшення метаболізму і виведення шкідливих речовин, активізація роботи шкіри, підвищення еластичності волокон м’язів.

Єгипетський масаж для чоловіків передбачає використання великої кількості олії і ковзних рухів, за допомогою яких відбувається розслаблення і відновлення гормонального балансу у представників сильної статі. Сама процедура виконується таким чином, що нагадує змій, які повзають. Один рух не повторюватиметься двічі, а завдяки багатій уяві пацієнта малюються оригінальні картини: спочатку “змії” обвивають тіло, а потім сильно стискають його

Коли і як робити Єгипетський масаж для чоловіків?

Замовляти єгипетський масаж тіла необхідно в тому разі, якщо у пацієнта спостерігається сильний стрес, напруга і втома, а також недуги за типом:

 • Невротичних станів.
 • Хандри, депресії, безсоння, іпохондрії.
 • Підвищеної нервової збудливості, фізичної та нервової перевтоми.
 • Неврівноваженої психіки, пов’язаної зі зміною гормонального балансу в організмі.
 • Мігреней, головного болю.
 • Напруги та болі в м’язах.
 • Статевої дисфункції у вигляді ослабленого лібідо тощо.

Сьогодні єгипетський масаж обличчя та інших частин тіла – це унікальна методика, що дає змогу відновити як фізичну, так і психічну складові людини. Процедура відновлює душевні сили пацієнта і дарує ідеальний настрій.

Вищеописану процедуру виконують виключно плавними рухами – різкі мають бути повністю виключені. Що плавніше і повільніше працювати, то кращий ефект гарантується. “Зміїні” прийоми, про які вже йшлося раніше, забезпечують розминку і розслаблення м’язів, а також верхніх шарів шкіри, що благотворно впливає на весь організм. Унаслідок цього ефекту масаж рекомендується застосовувати в разі найрізноманітніших фізіологічних і фізичних недуг, оскільки є гарантія розслаблення і духовного відновлення.

Для чого робити Єгипетський масаж тіла?

Єгипетський масаж Київ вважається не найпростішим процесом, тому його виконанням повинен займатися кваліфікований і досвідчений фахівець. Якщо пацієнт на сто відсотків упевнений у своєму масажисті, то йому гарантується багатогранний і позитивний ефект від процедури. Йдеться про:

 • Знятті втоми, боротьбі з депресією і стресами.
 • Поліпшення кровообігу і загалом метаболізму.
 • Стимуляції верхніх шкірних шарів.
 • Зняття больового м’язового синдрому.

Природно, це далеко не всі ефекти від масажу. До речі, вартість цієї процедури вважається набагато нижчою порівняно з деякими медичними препаратами, спрямованими на вирішення описаних вище проблем.

Де можна замовити Єгипетський масаж обличчя і тіла?

Замовляти цей вид масажу рекомендується замовляти в перевіреній студії Сергія Дробот. Спеціаліст дотримується основного принципу процедури – сили м’якості, досягти якої вдається завдяки найрізноманітнішим масажним технікам, що містять як найніжніші погладжування, так і глибокі відновлювальні маніпуляції.

Якщо довіритися кваліфікованому фахівцеві, можна буде розраховувати на:

 • Якісні процедури від професіонала із солідним досвідом.
 • Доступні ціни на масаж.
 • Прекрасну релаксуючу атмосферу.
 • Індивідуальний підхід до всіх клієнтів.

Якщо хочеться проконсультуватися щодо масажу і специфіки його виконання, слід зв’язуватися особисто з фахівцем і ставити йому будь-які запитання.

Записатися на масаж!
  Заполните форму и отправте заявку на запись
  Мы свяжемся с вами и подберем удобное для вас время