Студия массажа Сергея Дробот

Офісний масаж у Києві від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Офісний масаж у Києві

Офіс масаж – це ідеальна процедура для тих людей, які змушені постійно працювати в офісному режимі, у кого відсутній час, щоб відвідати фітнес-зал або масажний кабінет. Процедура займає мінімум часу і може проводитися у зручний для клієнта час, у самій офісній будівлі або на підприємстві. Після завершення процедури співробітник одразу відчує полегшення і зможе продуктивніше працювати.

Офісний масаж вкрай позитивно впливає на стан у фізичному та емоційному плані, сприяє збільшенню продуктивності роботи, зняттю напруження і поліпшенню мікроклімату всередині колективу.

Коли і як робити офіс масаж?

Вищеописану процедуру спеціально розробили для робочих і офісних співробітників різних корпорацій та організацій, які змушені часто перебувати в сидячому положенні перед монітором комп’ютера. Сидячий спосіб життя чинить деструктивний вплив на спинну і шийно-комірцеву ділянку.

Офісний масаж Київ ґрунтується на техніці давньокитайських і тибетських фахівців, яким були відомі особливості точкового масажу. Саму процедуру виконує кваліфікований і досвідчений фахівець із відповідним сертифікатом, медичною освітою та великим практичним досвідом роботи. Щоб сеанс проводиться максимально ефективно, фахівець привезе із собою спеціальний стілець або стандартний розкладний стіл. Масаж може проводитися в будь-який зручний для співробітника час – наприклад, перерва на обід або після закінчення роботи. Ця техніка не вимагає від пацієнта того, щоб він роздягався. Тривалість процедури дорівнює 20-30 хвилинам. Після завершення сеансу у людини будуть опрацьовані руки, голова, шийна область, грудний і поперековий відділи.

Для чого потрібно замовити офісний масаж у Києві?

Офісний масаж ціна вважається цілком доступною, але крім цього послуга вирізняється великою кількістю переваг як для керівництва, так і для співробітників. У першому випадку гарантується:

 • Мотивація персоналу.
 • Підвищення працездатності.
 • Позбавлення від стресу.
 • Прекрасна профілактика хвороб.
 • Поліпшення мікроклімату.
 • Подяка від кожного члена колективу.

Є кілька плюсів і для співробітників. Йдеться про:

 • Економії часових і фінансових ресурсів.
 • Зміцнення імунітету.
 • Поліпшення здоров’я
 • Зняття напруги.
 • Створення в колективі дружньої та довірливої атмосфери.

Офісний масажист виконає свою роботу належним чином і стане оптимальним рішенням для людей, які реально дбають про своє здоров’я, хочуть продуктивніше працювати і швидко позбуватися стресів і перенапруг.

Як можна замовити послугу?

Робити замовлення вищеописаної послуги рекомендується в студії Сергія Дробот. Спеціаліст володіє різними методиками, здатними не тільки зняти стрес, а й коригувати фігуру, поліпшити самопочуття, настрій. Зробити це під силу виключно професійному масажисту.

Офісна процедура виконується на спеціальному стільці або складному столі за бажанням клієнта. Майстер приїде на підприємство у зручний час. Зазвичай масажі робляться в перерви на обід або після роботи.

Для того, щоб виконати масаж, клієнту зовсім не обов’язково роздягатися. Тривалість 15-20 хвилин цілком вистачає для опрацювання шийно-комірцевої зони, грудного і поперекового відділу.

У фахівця є сертифікат масажиста і великий практичний досвід роботи. Він шукає до кожного клієнта індивідуальний підхід, адаптуючи техніку під конкретних пацієнтів з урахуванням їхнього стану здоров’я. Спеціально для вас вийде підібрати оптимальну техніку процедури. Якщо виникнуть будь-які запитання, краще телефонувати особисто масажисту і консультуватися з ним.

Записатися на масаж!
  Заполните форму и отправте заявку на запись
  Мы свяжемся с вами и подберем удобное для вас время
  Графік Роботи

  ПН: 10-00 до 21-00
  ВТ: 10-00 до 21-00
  СР: 10-00 до 21-00
  ЧТ: 10-00 до 21-00
  ПТ: 10-00 до 21-00
  ВС: 10-00 до 21-00

  Контакти
  Підписка і лайк 🙂