Студия массажа Сергея Дробот

Масаж у Києві від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Масаж у Києві від професіонала Сергія Дробота

Масажний салон Сергія Дробота – це гарантія повноцінного здоров’я, відпочинку та гармонії в душі. Коли сюди приходять нові та постійні клієнти, вони можуть бути на сто відсотків упевненими в тому, що про їхнє тіло подбає справжній професіонал у своїй сфері. Це дуже важливо – сьогодні абсолютно кожен стикається як з фізичним, так і з психологічним стресом, що негативно впливає на організм, особливо в довгостроковій перспективі. Необхідно давати м’язам і суглобам відпочивати, відновлювати енергію і тонус.

Масаж, який виконує Сергій Дробот у Києві, є ефективним способом поліпшення фізичного і психологічного здоров’я. Сергій має великий досвід роботи в галузі спортивного масажу і може запропонувати різноманітні техніки, які можуть допомогти спортсменам покращити їхню фізичну підготовку та відновитися від травм. Він також може запропонувати релаксаційний масаж, який може допомогти зняти стрес і поліпшити якість сну. Сергій використовує професійне обладнання та матеріали, і гарантує високу якість своїх послуг.

Сергій Дробот пропонує масаж у своєму власному салоні в Києві або може приїхати додому чи в інше місце, якщо це необхідно. Він може адаптувати свою техніку і підхід до кожного клієнта індивідуально, з огляду на їхні конкретні потреби та вподобання. Сергій має великий досвід роботи та навчання, і прагне надати своїм клієнтам якісний та ефективний масаж, який допоможе їм покращити своє фізичне та психологічне здоров’я.

Турботливі руки талановитого майстра дадуть змогу позбутися стресу, оздоровлять тіло, поліпшать кровообіг і суттєво підвищать імунітет. Фахівець завжди враховує потреби пацієнтів, аналізує особливості у фізичному плані та слідує побажанням щодо процедур. Масаж дівчині та хлопцю буде проведено максимально якісно. Клієнт обов’язково виправдає свої очікування і звернеться сюди ще раз.

Класичний масаж
Ціна від 700 грн.

Антицелюлітний
Ціна від 700 грн.

Спортивний
Ціна від 700 грн.

массаж в киеве

Лікувальний
Ціна від 700 грн

Єгипетський
Ціна від 700 грн

Гавайський
Ціна від 700 грн

Коли і як роблять масаж тіла?

Тілесний масаж необхідний у тому разі, якщо людина відчуває втому, вона не може розслабитися, а її м’язи сильно напружені. Якщо говорити про частоту проведення сеансів, то в цьому разі все залежить від завдань, які стоять перед масажним курсом, а також від інших нюансів. Профілактичні процедури не рекомендується робити дуже часто, оскільки організм має відчувати комфорт, а не постійно звикати до змін після процедури.

Нерідко потрібні лікувальні масажі. У такому разі враховується больовий ступінь. Цей різновид зазвичай роблять через день, коли біль вважається хоч і сильним, але не входить до числа протипоказань. У такому разі організм не перевантажується від больових відчуттів. Якщо ж біль ниючий, то процедури рекомендується проводити щодня. Завдяки цьому організм “забуде” про проблему, а симптоматика сама піде. Антицелюлітні масажі зазвичай роблять через день, якщо масажист застосовує один напрямок або класичну техніку. У разі застосування різних методик записуватися на процедури можна хоч щодня.

Починати масажування живота для схуднення рекомендується акуратними і розслаблювальними погладжуваннями. Після чого людину перевертають і проходять круговими рухами від хребта до бічної спинної частини. Далі за допомогою долонь масажується область хребта. Згодом фахівець переходить до витискаючих рухів з обтяженням по спині. Для цього одна рука накладається на другу і масажуються широкі м’язи.

Процедури при сколіозі зазвичай закінчуються вібраційними рухами. Також нерідко фахівець виконує різкі удари долонями по спинній поверхні, але в даному випадку потрібно уникати ділянок неподалік від серця і нирок. Легкими і ніжними погладжуваннями по всій поверхні спини двома руками масажний сеанс закінчується. Після цього пацієнту радять полежати ще кілька хвилин.

Для чого робити масаж усього тіла?

Масаж вважається ідеальним загальнооздоровчим засобом, який чудово поєднується з фізичними вправами. Якщо вміло робити його, то людина відчує сили, її м’язи зміцняться, суглоби стануть більш здоровими, а також це чудовий профілактичний засіб проти появи зморшок.

Будь-яка шкіра моментально сприймає масажні дії. Як результат – з неї швидко видаляються залишки епідермісу, вона починає дихати, що посилює видільну функцію потових і сильних залоз. Завдяки підвищенню функції потових залоз виділяються продукти обміну з організму.

Масаж живота та інших частин тіла благотворно впливає на лімфатичну і кровоносну системи. У результаті швидше відтікає венозна кров і лімфа від різних тілесних органів. Це не дозволяє солям відкладатися в суглобах, розсмоктує набряки, полегшує функціонування серця.

Також відомий позитивний ефект масажних процедур на нервову систему, яка, своєю чергою, ділиться на центральну, периферичну. Масаж виступає як механічний подразник і ґрунтовно втручається в діяльність нервової системи. Він сприяє зміні її впливу на деякі процеси як у конкретних органах, так і загалом в організмі.

Чому краще звертатися до Сергія Дробота?

Студія Сергія Дробот є сучасним центром, у якому клієнти можуть розраховувати на масажні послуги будь-якої складності. Досвідчений масажист знає про всі найбільш затребувані техніки та методики, що сприяють оздоровленню організму. Тут проводиться класичний, антицелюлітний, лікувальний масаж і багато інших. Навіть після разового відвідування буде знято втому, стрес, напругу і підвищено тонус, також гарантується заряд бадьорості. Зовсім не дивно, що за допомогою регулярних сеансів вдасться поліпшити стан у фізичному і психічному плані, зміцнити імунітет.

Замовити масаж для дівчини або хлопця можна на нашому сайті

Відтворити відео про масаж в києві, різні види масажу

Спеціально для кожного клієнта фахівець підбирає свої індивідуальні техніки і види процедур. Далеко не в кожній компанії пропонуються настільки широкий вибір технік, як тут. Якщо клієнт хоче проконсультуватися, він може зателефонувати за вказаними на сайті телефонами і поставити всі питання особисто професійному масажисту.

Як до нас дістатися?

Записатися на масаж!
    Заповніть форму та надішліть заявку на запис
    Ми зв'яжемося з вами і підберемо зручний для вас час