Лікувальний масаж у Києві від Сергія Дробота
Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз
Масаж лікувальний
Лікувальний масаж Київ вважається перевіреним роками, результативним терапевтичним методом, який уже впродовж кількох сотень років поспіль практикують у різних країнах, щоб лікувати недуги, травми та їхні наслідки. Процедура відрізняється своєю методикою і правилами виконання, застосовується в найрізноманітніших модифікаціях, для неї характерний широкий спектр показань і невеликий перелік протипоказань.
Залежно від того, на що хворіє пацієнт і до якого виду зараховується його недуга, загальний лікувальний масаж може виступати як самостійним терапевтичним методом, так і допоміжним засобом або складовою частиною комплексного лікування. Крім усього іншого, ця процедура є незамінною у фазі реабілітації, оскільки дійсно дає змогу нормально відновити діяльність організму після сильних травм або затяжних хвороб.
Коли і як робити лікувальний масаж?
Для початку слід зрозуміти, як часто необхідно проводити лікувально-оздоровчий масаж у рамках курсу? У цьому разі все залежить від цілей і завдань фахівця, а також від певних нюансів. Якщо процедура є профілактичною, то не потрібно замовляти її надто часто, адже організм має відчувати комфорт і легко звикати до змін і тілесного контакту з масажистом. Тому її роблять кілька разів на тиждень.
Щоб правильно виконувати лікувальний масаж удома, необхідно спочатку ознайомитися з основними масажними принципами на кшталт погладжування, розтирання, розминки та вібрації.
- Погладжування передбачає ковзання руки, що масажує, по шкірі з різною силою натискання, водночас шкірні складки не зсуваються. Розрізняють кілька видів погладжувань. Йдеться про площинний і охоплювальний, гребенеподібний, щипцеподібний і так далі. Ефект від погладжування спрямований на те, щоб поліпшити шкірне дихання.
- Розтирання пов’язане з рухами рук, що масажують, зрушують і розтягують шкіру в різних напрямках. Воно буває прямолінійного виду, кругового, спіралеподібного. Не варто забувати про допоміжні різновиди на кшталт “пиляння”, “перетинання”, “штрихування” тощо. Завдяки розтиранню поліпшується кровообіг.
- Розминка, що спочатку фіксує оброблювану ділянку, здавлює її, стискає і розкочує. За допомогою цієї дії вдається поліпшити скорочувальну функцію м’язів спини, розтягнути вкорочені фасції та апоневрози, зняти напругу з м’язів і підвищити працездатність.
- Вібрації. У цьому разі рука, що масажує, передає рухи коливання тілу пацієнта. Вібрація буває безперервною і переривчастою, лабільною і стабільною.
Оздоровчий лікувальний масаж вирізняється стислістю процедур, тривалістю сеансів, а схема має індивідуально підбиратися для всіх пацієнтів
Для чого робити лікувально-оздоровчий масаж?
Вищеописана процедура спрямована на те, щоб:
- Посилити приплив крові, поліпшити кровообіг і функціонування серцево-судинної системи.
- Скорегувати поставу й усунути м’язовий гіпертонус.
- Усунути болі в шиї та спині (які спричинені спазмами м’язів).
- Зняти психологічну втому, стрес і збудження.
- Підвищити еластичність м’язів і зміцнити їх.
- Стимулювати процес клітинного живлення, поліпшити рухові функції кінцівок.
- Поліпшити обмін речовин.
- Підвищити настрій, самопочуття і бадьорість духу
Де замовляти лікувальний класичний загальний масаж?
Замовляти оздоровчий масаж рекомендується в перевіреній студії Сергія Дробота, яка добре зарекомендувала себе. Спеціаліст професійно виконає процедуру, гарантовано виправдає очікування клієнта і допоможе відновитися в найкоротші терміни без негативних наслідків. Лікувальний масаж триває півтори години, а його вартість є цілком демократичною. Якщо у клієнта є додаткові запитання, він може зв’язатися з масажистом і обговорити всі нюанси, запитати про протипоказання, побічні ефекти, а також порадитися щодо того, який із видів процедур йому необхідний.