Студия массажа Сергея Дробот

Ціни на масаж у Києві від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Ціни на масаж

Сьогодні масаж є не тільки ефективним терапевтичним і профілактичним засобом, він також позитивно впливає на працездатність, покращується тканини м’язів і шкірний покрив, сприяє оздоровленню всього організму. Незважаючи на те, що масаж вартість може здатися для декого високою, послуга все одно продовжує залишатися затребуваною і поширеною серед людей. Її ціна залежить від того, в якій зоні проводяться маніпуляції. Фахівці рекомендують записуватися не на одну процедуру, а відразу на кілька сеансів. Ба більше, ціна сеансу масажу формується залежно від тривалості процедури, в деяких випадках ваги пацієнта.

Коли і як потрібно робити масаж?

Виконувати вищеописані процедури рекомендується, коли людина зіткнулася з втомою, їй складно відчути розслаблення, а м’язи сильно напружені. Що стосується частоти проведення сеансів, то в цьому разі все залежить від завдань, що стоять перед курсом, та інших нюансів. Профілактичні масажі не рекомендується робити регулярно, адже в такому разі організму доведеться постійно звикати до змін після процедури.

Якщо масаж розслаблювальний ціна є занадто низькою, це привід замислитися над досвідом і професіоналізмом фахівця. Кваліфікований масажист виконує процедури акуратними і розслаблювальними погладжуваннями. Після цього починається обробка круговими рухами зони від хребта до бічної частини спини. Далі використовують долоні, масажують хребетну ділянку. У результаті фахівець проводить вичавлювальні рухи з обтяженням по спині. Для цього руки накладаються одна на одну, відбувається обробка широких м’язів.

Масаж тіла, ціна якого залежить від різних чинників, зазвичай завершується вібраційними рухами. Додатково виконуються різкі удари долоньками по поверхні спини, але в такому разі рекомендується уникати ділянок, розташованих у безпосередній близькості до серця і нирок. Після легких і ніжних погладжувань всієї поверхні спини двома руками сеанс закінчується. Протягом кількох хвилин пацієнт має полежати і прийти до тями.

Записатися на масаж!
    Заповніть форму та надішліть заявку на запис
    Ми зв'яжемося з вами і підберемо зручний для вас час