Студия массажа Сергея Дробот

Класичний масаж у Києві від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Класичний масаж

Класичний масаж тіла є унікальною процедурою, яку використовують для профілактики різних недуг і в терапевтичних цілях. Під час виконання такого масажу застосовуються виключно натуральні олії від популярних косметичних брендів. Завдяки цій процедурі усувається больовий синдром, набряки, реанімуються пошкоджені тканини. Крім усього іншого, відновлюється м’язова працездатність, зміцнюються зв’язки і суглоби. За допомогою вищеописаного масажу зміцнюється імунітет, відновлюється стан як у фізичному, так і психічному планах.

Коли і як робити загальний масаж тіла?

Існує маса причин, чому варто зробити загальний масаж. Зазвичай клієнти записуються на процедуру тільки в тому разі, якщо у них щось болить. Багато хто отримує травми або виникає біль після сну у важких умовах, перенапруг, поганих звичок і стресів.

Якщо було отримано травму, класичний масаж спини рекомендується відкласти приблизно на 3 дні й лише потім записуватися до фахівця. У цей період тканини сильно запалені, тому масаж ніяк не допоможе. Крім усього іншого, у перші три доби організм починає процес самостійного відновлення. Краще не заважати природним зцілювальним механізмам.

Після кількох днів, коли запалення значно зменшиться, масаж дасть змогу ефективно реабілітуватися і швидко відновитися. Якщо травми – це основні причини візиту, то частота процедур залежатиме від того, наскільки важка травма. Багато хто ж ходить виключно з розслаблювальною і профілактичною метою. У таких випадках буде достатньо одного разу кожні два тижні.

Класичний масаж Київ починається зі спинного опрацювання протягом 20 хвилин. Далі фахівець переходить спочатку на верхню частину рук, потім на зап’ястя. Потім йдуть ноги, масажуються стегна, гомілки і стопи. Ця послідовність надзвичайно важлива, адже спочатку необхідно зайнятися опрацюванням великих груп, щоб поліпшити циркуляцію крові та лімфи. Усі маніпуляції мають проводитися від низу до верху. Завершує процедуру опрацювання живота, грудей, голови. Стандартна тривалість – година-півтори.

Для чого робити загальний масаж?

Масаж класичний загальний став украй затребуваною і поширеною процедурою, оскільки він зарекомендував себе як невід’ємна частина здорового способу життя. Так, з його допомогою:

  • Зменшується м’язова напруга, розтягуються зв’язки, зникають судоми, підвищується м’язовий тонус, дається максимум енергії, водночас із цим гарантується розслаблювальний ефект.
  • Відновлюються тілесні контури, пропадає підшкірний жир, м’язи набувають еластичності, зменшуються набряки, зміцнюється спина.
  • Посилюється циркуляція крові та лімфів, покращується рухливість суглобів, забезпечується загальна релаксація, покращується робота імунної системи, що загалом справляє вкрай позитивний вплив на організм.

Де можна замовити масаж класичний загальний?

Класичний масаж ніг, рук і спини рекомендується робити виключно в студії Сергія Дробота. Фахівцю відомі найрізноманітніші види масажних технік. Серед величезного розмаїття можна буде визначитися саме з послугою, що чинить позитивний вплив на самопочуття, здоров’я й організм загалом.

З пацієнтами працює висококваліфікований і грамотний фахівець, який перед початком проведення процедури запитає про стан здоров’я, врахує побажання для індивідуального підбору оптимальної техніки.

Замовити масаж класичний тут можна за цілком адекватною вартістю. Ніколи не скорочується час процедур, тому клієнти зможуть розраховувати на максимальну ефективність від усіх сеансів. У разі необхідності рекомендується телефонувати за номерами, вказаними на сайті, і консультуватися з самим фахівцем.

Записатися на масаж!
    Заполните форму и отправте заявку на запись
    Мы свяжемся с вами и подберем удобное для вас время