Студия массажа Сергея Дробот

Гавайський масаж від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Масаж Гавайський

Гавайський масаж під назвою Ломі-Ломі є найдавнішою процедурою, яку вже довгий час використовують найрізноманітніші висококласні фахівці. Її зародження відбулося на Полінезійських островах. Якщо перекладати з гавайської назву вищеописаної методики, то вийде “м’який дотик оксамитової лапи задоволеного кота”.

Гавайський масаж кистей рук та інших частин тіла рекомендується для людей, яким не вистачає любові й уваги, а також тактильного контакту. Завдяки цій техніці можна максимально швидко забути про пригнічений стан, неврози та стреси. З її допомогою пацієнти забувають про невпевненість у собі, у них зникають головні болі. Також ця процедура рекомендується пацієнтам із захворюваннями опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, гіпертонічними хворобами тощо.

Коли і як робити гавайський масаж?

Гавайський масаж грудного відділу та інших частин тіла необхідно робити в тому разі, якщо настав пригнічений стан, з’явилися найсильніші стреси і неврози. При цьому процедуру не рекомендується замовляти частіше ніж один раз на два дні, оскільки м’язи теж потребують відпочинку. Після завершення сеансу рекомендується кілька хвилин просто полежати. Ба більше, рекомендується спланувати залишок дня таким чином, щоб після сеансу не виконувати активну діяльність.

Гавайський масаж колінного суглоба складається з найрізноманітніших технік і методів впливу на людський організм. Сама процедура ще мало вивчена і зарекомендувала себе як справжнє таїнство, під час якого людина може розраховувати на отримання райської насолоди. Сеанс обов’язково має супроводжуватися національними гавайськими піснями. Під час виконання процедури використовують різні ефірні аромаолії.

Масажист активно використовує свої долоні, подушечки пальців, лікті, ступні ніг, коліна, додатково застосовують атрибути на кшталт дерев’яних паличок і каменів. Важливо, щоб вищеописану процедуру проводили в певній послідовності. Спочатку потрібно обробити шкірну поверхню на всьому тілі. Після цього фахівець переходить до обробки підшкірно-жирової частини пацієнта. Потім маніпуляції спрямовуються на суглоби і м’язи. Після закінчення обробляються органи грудної та черевної порожнини, таз, хребет

Для чого робити гавайський масаж "Ломі-Ломі"?

Гавайський скульптурний масаж спрямований на позбавлення від стресів, панічних принципів. З його допомогою вдається позбавити збудженості та загальмованості. Завдяки процедурі поліпшується пам’ять і сприйняття, нормалізується кров’яний тиск. Крім усього іншого, завдяки техніці можна позбутися найрізноманітніших больових відчуттів. Додатково поліпшується травлення, стан у разі паралічу, астми, відновлюється слух.

За допомогою гавайської методики людина може розраховувати на повне відновлення свого організму як у фізичному, так і духовному, психоемоційному плані. Звичайно ж, покращується і кровообіг. Відбувається розслаблення м’язів усього тіла, суглоби відрізняються рухливістю.

Крім усього іншого, ця процедура активізує сприйняття і допомагає звільнятися від деструктивних емоцій. Багато людей помічали, наскільки швидко зростали їхні творчі здібності, адже думки стають зрозумілішими та позитивнішими.

У подібної методики впливу на організм відсутні аналоги. Гармонізуються обмінні процеси. Це підвищує імунітет, захисні сили організму починають активізуватися. Людина вже не так активно піддається негативним стресовим впливам. Відбувається зниження чутливості організму до алергічного впливу.

Де варто замовляти послугу?

Масажна студія Сергія Дробот – це саме те місце, де клієнти зможуть повною мірою насолодитися чудовим масажним сеансом. Якщо довіритися досвідченому і кваліфікованому фахівцеві, можна буде розраховувати на:

  • Якісне виконання процедури.
  • Доступну вартість.
  • Сприятливу атмосферу, що гарантує релаксацію і спокій.
  • Індивідуальний підхід до кожного з клієнтів.

Напевно у багатьох виникнуть питання щодо цього різновиду масажу. У такому разі рекомендується телефонувати фахівцеві й особисто консультуватися з ним.

Записатися на масаж!
    Заполните форму и отправте заявку на запись
    Мы свяжемся с вами и подберем удобное для вас время