Студия массажа Сергея Дробот

Абонемент на масаж від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Абонемент на масаж

Люди, які дуже люблять масаж, прекрасно знають про його незаперечні переваги. Йдеться про розслаблювальний, антистресовий, оздоровчий ефект для краси та ліквідації болю – плюсів вищеописаної послуги просто-напросто не злічити. У студії Сергія Дробот абсолютно кожен охочий зможе придбати абонемент на масаж і регулярно ходити на такі корисні для тіла маніпуляції. Ба більше, у такому разі ціна одного сеансу буде нижчою, ніж під час купівлі послуги окремо

Коли і як замовляти абонемент?

Купувати абонемент необхідно в тому разі, якщо вже протягом тривалого проміжку часу пацієнта турбує головний, шийний, поперековий біль, спостерігається гіпертонія, бронхіт, є захворювання шлунково-кишкового тракту, радикуліт, напруга або розтягнення м’язів тощо. Для замовлення сертифіката достатньо буде зателефонувати за вказаними на сайті телефонами, проконсультуватися з менеджером і визначитися з найбільш підходящим для себе варіантом, що складається з декількох сеансів.

Під час виконання масажу використовують прийоми на кшталт погладжувань, розтирань, витискань, розминань, вібрацій – існує неймовірна кількість варіацій (кілька тисяч). Головне завдання під час виконання процедури полягає в максимальному розслабленні клієнта приємними, неповторними прийомами. Пацієнт повинен отримати максимум ефекту і незабутніх відчуттів. Дуже важливо повноцінно обробити м’язи, суглоби, адже це також надає сприятливий ефект на внутрішні органи.

Найчастіше масаж починається зі стандартного опрацювання спини протягом 20 хвилин. Потім обробляються руки (спочатку їхня верхня частина, потім фахівець опускається до зап’ясть). Далі масажують ноги, стегна, гомілки, стопи. Подібна послідовність необхідна для початкового опрацювання великої групи м’язів, що забезпечує циркуляцію лімфи і крові. Маніпуляції можуть проводитися від низу до верху. Завершує процедуру обробка живота, грудей, голови. Тривалість у середньому становить півтори години, проте все може залежати від підготовленості пацієнта, індивідуальних нюансів та його стану здоров’я

Для чого необхідний абонемент?

Переваги купівлі абонемента на масаж є цілком очевидними для багатьох. Вартість сертифіката є нижчою, якщо порівнювати її з сумарною ціною всіх послуг, які входять до нього. Ба більше, під час купівлі абонемента можна відразу спланувати свій масажний сезон. Крім усього іншого, виходить непогано заощадити тимчасові ресурси, адже більше не потрібно зв’язуватися з фахівцем, обговорювати з ним усі нюанси, ставити запитання тощо.

Оскільки абонементи містять одразу кілька сеансів масажів, уже в найкоротші терміни пацієнт зможе відчути перші прояви позитивних ефектів. Йдеться про:

 • Зняття болю в спині, поліпшення рухливості.
 • Полегшення болю в поперековому відділі.
 • Відсутність залежності порівняно з медикаментозною терапією.
 • Підвищенні імунітету, стимулюванні природного захисту лімфоток організму.
 • Допоможи спортсменам будь-якого рівня підготуватися до напружених тренувань.
 • Поліпшення стану шкіри, організму.
 • Збільшення гнучкості суглобів.
 • Зменшення занепокоєння і депресії.
 • Тканинної регенерації, позбавлення рубцевих тканин і розтяжок.

Як стверджують експерти, приблизно 90 відсотків хвороб безпосередньо пов’язані з рясними стресовими ситуаціями. Масаж же дієво позбавляє стресу і знижує тривожність, покращує якість сну, заряджає енергією, покращує концентрацію і знижує стомлюваність.

Де можна замовити абонемент?

Здійснювати купівлю абонемента на масаж рекомендується в перевіреній студії Сергія Дробота, яка добре себе зарекомендувала, – тут пропонується велика кількість технік і різновидів виконання вищеописаної процедури. Спеціаліст зможе не тільки позбавити від болю, а й коригувати фігуру, поліпшити самопочуття і настрій. Зробити це під силу виключно кваліфікованому масажисту з медичною освітою, який пройшов попередню підготовку. Звертаючись сюди, клієнти можуть розраховувати на реальний професіоналізм. Індивідуально для кожного вийде підібрати оптимальний вид процедури і техніку та виправдати очікування кількома сеансами висококласного масажу.

Записатися на масаж!
  Заполните форму и отправте заявку на запись
  Мы свяжемся с вами и подберем удобное для вас время