Студия массажа Сергея Дробот

Масаж у Києві від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Як позбутися целюліту за допомогою масажу?

Хочу торкнутися однієї животрепетної теми, що хвилює майже всіх жінок. Целюліт – слово, що міцно увійшло в сучасний лексикон. З усіх ЗМІ безперервно ллється реклама про “новітні, ефективні засоби, що позбавляють від цієї неприємності”. Розуміючи, що ця тема дуже затребувана, ринок негайно відреагував і створив цілу індустрію, що змушує жінок витрачати купу грошей.

Що з себе представляє целюліт?

Не буду докладно пояснювати, що з себе представляє целюліт – це знає будь-яка домогосподарка. Коротенько нагадаю, що це жир, який накопичується у верхньому шарі шкіри, званий “апельсиновою кіркою”. Утворюється, в основному, у жінок, за що останні його, м’яко кажучи, не люблять. Читаючи і слухаючи рекламні проспекти, жінки сподіваються на чудодійні пігулки, скраби, обгортання і цілі комплексні програми, до речі, доволі дорогі, які пропонують різні клініки.

І ось уже випита остання таблетка, залишилося на денці в баночці заморського чудо-крему, пройдено курс обгортань і lpg масажів, а ненависна “кірка” залишилася. Не змінилося нічого, крім цифри, що зменшилася на рахунку вашої банківської картки.

Не буду говорити, що скрізь працюють одні шарлатани. Є прекрасні клініки з хорошими, освіченими фахівцями, які працюють за ефективними методиками і досягають позитивних результатів. Але й шарлатанів скільки завгодно. Ось їх і потрібно побоюватися. Їхня мета – “впарити” вам якусь непотрібну харчову добавку і нав’язати дорогу послугу, від якої не буде користі.

Тепер про найголовніше (прямо, як у популярній передачі) – не забувайте старовинну народну мудрість. “Без праці…” – далі ви знаєте. Неможливо домогтися результату, не докладаючи зусиль.
Обгортання, масажні техніки та інші процедури корисні, але головне – це особлива дієта і правильно підібрані фізичні вправи. Ігноруючи ці пункти, не варто очікувати хорошого ефекту. Якщо зранку зробити масаж, використовуючи антицелюлітний крем, а ввечері налопатися тістечок з чаєм або “шашличок під коньячок”, всі зусилля будуть марними. Навіть якщо крем привезений з Мертвого моря, а масажистом буде особистий масажист самої Мадонни.

Читать также:  Класичний масаж, його особливості

Не стану розповідати, яка потрібна дієта і які вправи робити – на ці теми можна детально проконсультуватися у відповідних фахівців. Я пропрацював масажистом 7 років і хочу поділитися деяким досвідом у цій сфері.
Отже, про масаж, як про помічника в боротьбі з целюлітом. Раніше такої назви не існувало, тому я, як масажист старого гарту, намагався не використовувати її у своєму лексиконі. На запитання, чи використовую я антицелюлітний масаж, я відповідав ствердно і застосовував спортивний тонізувальний масаж.
У разі целюліту потрібно посилити кровообіг прийомами розтирання, поколачування. Це прискорює відтік лімфи й усуває застійні явища. Ось ці дії і слід застосовувати в антицелюлітному масажі, що сприятиме зникненню тієї самої “апельсинової кірки”. А допоможе цьому простий спортивний масаж.
Якщо немає можливості відвідувати дорогі салони і робити спа-процедури, не турбуйтеся. Дотримання необхідних правил харчування, фізичні, правильно підібрані вправи, масаж – допоможуть вам стати стрункими і красивими.

Удачі вам і здоров’я!