Студия массажа Сергея Дробот

Масаж у Києві від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Особливості класичного масажу.

У доповненні до основного методу лікування лікар може призначити масаж. Крім зняття больового синдрому, масаж здатний запобігати хворобі. Серед великої кількості видів масажу класичний варіант має першорядне значення.

Сенс масажу

Під час сеансу рецептори, розташовані на шкірі та в м’язах, посилають сигнали в центральну нервову систему. Тим самим досягається розслаблювальна або тонізувальна дія на всі тканини організму.

Позитивний ефект від проведеного масажу полягає в такому:

– усунення ороговілого шару шкіри;

– нормалізація вологості епідермісу;

– омолодження шкіри;

– розслаблення м’язів;

– тонізуючу дію на кровоносну систему;

– очищення організму від шлаків завдяки дії на лімфатичну систему;

– нормалізація діяльності нервової системи;

– купірування больових відчуттів;

– швидке відновлення тканин після отриманої травми та активної фізичної роботи.

Цілі та завдання

За різних проблем в організмі використовують свої методи масажу. Після сеансу класичного масажу імпульси від тканин одразу ж надходять у ЦНС, виділяючи при цьому гормональні речовини. Гормони прискорюють рух крові та лімфи, запускають регенеративні процеси.

Проведений сеанс масажу здатний усунути ороговілий шар епідермісу, на місце якого переміщуються нові клітини. Судини розширюються, активізується кровообіг, відновлюється м’язова діяльність. За рахунок розігрівання масажованої частини виявляється лікувальна дія на суглобово-зв’язковий апарат, м’язи.

Чим відрізняється класичний масаж від інших варіантів

Одним із найдієвіших видів масажу є класичний і лікувальний. Для профілактики добре підійде класичний варіант. Особливої різниці між двома видами масажу немає. Вони здатні розслабити м’язи, надати бадьорості, поліпшити кровообіг, рух лімфи. Але лікувальний масаж показаний тільки за наявності проблемних зон, для зняття больових відчуттів.

Читать также:  Масаж - його користь і шкода

Класичний масаж запобіжить розвитку хвороби, зміцнить організм. При цьому можна використовувати різні олії та бальзами.

Спортивний масаж має значуще місце серед спортсменів. Здатний розігріти м’язи, підготувати їх до інтенсивного навантаження і зняти напругу після нього.

Відмінності спортивного масажу від класичного

Основне завдання спортивного масажу привести в готовність організм спортсмена, а також зняти напругу після заняття. Під час масажу можуть виникнути болісні відчуття, чого не можна сказати про класичний масаж. Класичний варіант являє собою не болючу процедуру, для розслаблення можна використовувати аромаолії.

Техніка масажу

Проведення класичного масажу передбачає кілька масажних рухів: погладжування, розтирання, розминка, вібрація.

Погладжування

Погладжування дає змогу розслабити організм. Ковзаючі рухи виконуються на початку і наприкінці сеансу масажу. Легкі погладжування застосовні з першого дня життя.

Розтирання

Розтирання починається з середини сеансу. Цей прийом передбачає “рух” шкіри за допомогою ребра долоні. Застосовувати можна діткам із тримісячного віку, але в більш щадному варіанті.

Розминання

Розминання розігріває м’язи. Рухи, що потягують, стискають і здавлюють, виконуються швидко і злагоджено. Застосовується для діток з однорічного віку.

Вібрація

Вібрація являє собою коливальні рухи. У дітей виконується у вигляді плавного натискання.

Час сеансу в середньому становить 1 годину. Процедуру проводять у профілактичних цілях і покликана максимально розслабити тіло пацієнта.