Студия массажа Сергея Дробот

Масаж у Києві від Сергія Дробота

Записатися на якісний професійний масаж за доступною ціною зараз

Так що ж таке Антицелюлітний масаж?

Антицелюлітний масаж – це вплив масажними рухами рук (або апарату) на підшкірну жирову тканину з метою зменшення візуальних ознак целюліту, а інакше кажучи, це нормалізація обмінних процесів у жировому прошарку.
Під час проведення масажу в підшкірній ділянці активуються обмінні процеси, підвищується циркуляція крові та лімфи, розігріваються м’язи. Унаслідок чого жирові клітини насичуються кров’ю і киснем.
Проведення процедури антицелюлітного масажу можливе як за допомогою рук масажиста, так і під впливом різних апаратів і пристосувань для масажу. Суть масажу при цьому незмінна, може лише зрости ефективність впливу на ту чи іншу зону.

Яка ефективність Антицелюлітного масажу?

Ефективність антицелюлітного впливу не залежить від того – чи боляче пацієнтові під час процедури. Методи і техніку впливу вибирає професіонал, виходячи зі стану пацієнта, проте боляче бути не повинно, як і не повинно залишатися видимих слідів на шкірних покривах після такого масажу.
Наявність синців після антицелюлітного масажу ніяк не свідчить про його ефективність, а ось про рівень “професіоналізму” масажиста – свідчить.
Якщо вам боляче, дуже неприємно і погано – то відмовтеся від такого масажу і масажиста! Цей вид масажу не повинен приносити сильний дискомфорт, значить, масажист вибрав неправильну техніку, або він погано розбирається у своїх діях. У будь-якому разі такий масаж користі не принесе, тільки шкоду.

Чи допоможе Антицелюлітний масаж у схудненні?

Антицелюлітний масаж не допоможе схуднути, під час впливу рук масажиста на жирові клітини/відкладення дива не станеться – накопичений роками жировий прошарок нікуди не дінеться, просто шкіра на ньому помітно розгладиться і візуальна ознака цього прошарку стане менш помітною. А зі зменшенням візуальної складової зменшиться і негативна внутрішня складова – виведуться шкідливі речовини та токсини.
Такий масаж не тільки розслабить тіло, а й упорядкує ваш душевний стан, адже вплив м’яких рук, що “розбивають” ваш целюліт на дрібні шматочки, приносить справжнє задоволення. А за підсумками “роботи” ви побачите реальний результат, який оціните не тільки ви, а й кохана людина.

Читать также:  Розслаблювальний масаж

Для найбільш яскраво-вираженого ефекту схуднення і нормалізації роботи жирових клітин зсередини слід поєднувати техніку антицелюлітного масажу з дієтою і заняттями спортом.
У такий спосіб буде досягнуто одразу кілька цілей: загальне оздоровлення організму, підтримання тіла в тонусі, повне зникнення целюліту і зменшення жирового прошарку. Як наслідок, після повного переходу на задану схему пацієнти протягом буквально кількох тижнів позбавляються зайвих кілограмів, а фігура набуває більш окресленої форми без вад.

Скільки разів можна робити масаж?

Антицелюлітний масаж слід проводити і в домашніх умовах, це стане чудовим допоміжним “засобом” до основного масажу в салоні. При цьому врахуйте, що вдома частіше ніж 1 раз на 2 дні масаж робити не слід, а проведення антицелюлітного масажу в салоні робити не частіше ніж 2-3 рази на тиждень.

Радимо перед сеансом антицелюлітного масажу не їсти хоча б протягом кількох годин, оскільки багато технік припускають вплив на кишечник, для виведення шкідливих речовин. А якщо починати масажувати кишківник повний їжі, то у пацієнта можуть виникнути дискомфортні, а іноді й болісні відчуття.